Masáže

 

jsou jedním z nejstarších způsobů jak si udržet zdraví, zbavit se potíží a bolestí zad nebo i kloubů. Pomáhají uvolnit svalstvo namáhané a unavené od práce, sportu i stresu v kterémkoliv věku. Každý klient ode mne dostane přesně to, co je pro něj v tu chvíli nejvhodnější, vždy dbám na pocity každého jednotlivce podle citlivosti přizpůsobuji sílu tlaku a přidávám nebo vypouštím některé hmaty tak, aby jste se po celou dobu masáže cítili příjemně a pohodlně. 

Důležitá informace

Masáž není vhodné absolvovat v době, kdy se cítíte být nemocní. Pokud máte nějaké dlouhodobé zdravotní potíže, je dobré se předem poradit s vaším lékařem, zda jsou pro vás masáže vhodné. U lymfatických masáží platí jiná pravidla, svou schopností podpořit imunitní systém lze masáží uzdravení urychlit .

U těhotných žen se názory na masáže různí. Podle mých zkušeností není důvod odpírat si masáže, pokud jste na ně zvyklé. Jen musím ještě více dbát na vaše pocity a pohodlí. Jemnými hmaty mohu uvolnit různé bolesti a lymfatickou masáží předejít otokům končetin. Navíc pro ženu v těhotenství je důležité dopřát si osobní péči, cítit se spokojeně a příjemně. Všechny chceme šťastné a spokojené miminko :)

 

Klientům se s láskou a péčí věnuji v nově vybudované regenerační místnosti v rodinném domě ve Staré Břeclavi. Od roku 2008 jsem  masírovala v regenerační místnosti na TJ Lokomotiva Břeclav.

 

cena masáží  se odvíjí podle času, který Vám věnuji - 300,-Kč/1hod. 

 

obvyklá cena za konkrétní masáže

záda, šíje     300,-Kč

nohy     300,-Kč

celotělová     600,-Kč

lymfatická částečná     450,-Kč

lymfatická celotělová     600,-Kč

reflexní masáž nohou     300,-Kč

mobilizace a uvolnění na míru     300,- Kč

Druhy masáží

Nabízím jen malou škálu druhů masáží, které běžně kombinuji a vytvářím tak pro každého klienta nejvhodnější kombinaci pro co nejširší účinek. Dokážu pomoci od potíží jemnými tahy i silnými tlaky, vždy přihlédnu k vašemu přání a vaší citlivosti. Všechny masáže pak jsou zárověň terapií univerzální energií reiki. Připravuji pro vás i výběr různých druhů léčivých krystalů. V případě chronických potíží a zájmu klienta najdeme vhodné cviky pro posílení i uvolnění svalů a vyzkoušíme co je nejlepší.

 

Klasická relaxačně regenerační masáž

pomáhají od bolestí z běžného života i po sportovním výkonu, doplní potřebu doteků, navodí příjemnou relaxační atmosféru a uvolní stresy a běžně unavené svalstvo. Pracujete-li v kanceláři, prospěla by Vám i masáž rukou. Vždy se zaměřím více na oblast, kterou nejvíce potřebujete, stačí jen říct, co konkrétně Vás nejvíc trápí.

 

 Nemůžete pohnout hlavou?

 Pomohu Vám pomocí Jemné mobilizační techniky

        Akutně zablokovanou krční páteř je zcela nevhodné masírovat, ale jemnou mobilizací ji lze uvolnit. Po prvním uvolnění danou partii nahřeji, reflexním způsobem ještě více uvolním křeč svalů a případně zopakuji mobilizaci. Úleva se dostaví ihned po proceduře a odpadá několikadenní nehybnost.

Při blokádách v bedetní oblasti se tato technika také výborně využívá. Kombinuji ji s asistovaným protahováním, reflexní masáží a jednoduchými cviky na posílení a uzdravení svalů v bederní oblasti. Bolesti páteře jsou způsobeny oslabeným svastvem pánve, nevhodným pohybovým stereotypem a životním stylem. Vše lze ale snadno napravit :)

 

Reflexní masáž?         

-je pro Vás klasická masáž nedostačující

-máte počínající zdravotní potíže

-z lékařského hlediska na klasickou masáž nesmíte?

nevadí, pomůže Vám reflexní masáž, která se provádí na chodidle a nártu nohou. Vychází se ze skutečnosti, že na chodidle se zrcadlí celé tělo a stlačováním a hlazením bodů dochází k ovlivnění svalů, kloubů a vnitřních orgánů, podporuje se látková výměna a zmírňují se bolesti, urychluje hojení po úrazu nebo operacích. 

  

Manuální lymfatickou masáž

jemnými pohyby rukou dojde k promasírování lymfatických uzlin, lymfa se uvede do pohybu a tím dochází k lepšímu metabolismu, detoxikaci organismu, zmírnění otoků a tlaku v končetinách a v neposlední řadě k velkému podpoření imunitního systému, který je přímo ovlivňován stavem lymfatický uzlin.  

 

Medová detoxikační masáž

- podporuje imunitní systém, obnovuje sebeuzdravující schopnost organismu, odplavuje toxické látky  i zmírňuje účinky stresu a přes reflexní zony zad stimuluje činnost vnitřních orgánů

jemnými doteky rozetřu teplý med po vašich zádech a připravím pokožku k účinné detoxikaci, pro kterou je možno použít několik různých pohybů rukou, aby i tato masáž byla pro vás příjemná. Teplý obklad a relaxace po skončení ještě umocní váš příjemný pocit.

!! POZOR NA PYLOVÉ ALERGIE !!

 

 

 

 

 

 

Už existuje tolik názorů, jaký má člověk být, že nejlepší uděláme, když zůstanem, jací jsme.

J.Čapek