Reiki

O energii reiki je toho na internetu napsáno hodně, nebudu dlouze rozepisovat co reiki je a jak působí. Pokud přece jen nevíte o co se jedná, zde jsem vybrala odkaz jeden odkaz :)  cs.wikipedia.org/wiki/Reiki
 
Jak pracuji s energiemi?
V průběhu masáží se zaměřuji spíše na fyzickou stránku těla. V mnoha případech dochází v průběhu masáže k "samovolnému" spuštění přenosu energie. Je to, jako by Vaše podvědomí si řeklo tomu mému o určitou porci konkrétní energie a ta pak kroudí k Vám přes moje ruce. Nechávám tomu zcela volný průběh. Jsem totiž hluboce přesvědčena, že se jedná o energii vysoce inteligentní, která ví co dělá. Pokud někdo řídí její tok a intenzitu, jste to v první řadě Vy sami, i když nevědomě.
Ke konci masáže se více soustředím na své ruce a vnímám, zda dochází k řenosu energie, pokud ano, jsou moje ruce mnohem teplejší a někdy je cítit jemné vibrace. V tom případě se koncentruji přímo na energii, abych Vám předala vše co v tu chvíli potřebujete. Někdy spolu s energií přichází i vzkaz pro klienta, ten vždy předám.
 
Pokud máte jakýkoliv dotaz, můžete se ptát osobně při masáži i přes kontaktní formulář i přes e-mail. Podle toho co Vám nejlépe vyhovuje :)
 

 

 

 

 

 

Už existuje tolik názorů, jaký má člověk být, že nejlepší uděláme, když zůstanem, jací jsme.

J.Čapek